Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sınavsız KPSS 50 Puan Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sınavsız KPSS 50 Puan Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu KPSS 50 puanla ikamet şartı olmadan 3 unvanda 4 Devlet Personeli alımı yapılacağı belirletilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız en az lise mezunu KPSS 50 puanla 3 unvanda 4 Devlet Personeli alınacaktır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 25 Nisan 2022 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

1 Sağlık Teknikeri, 2 Güvenlik Görevlisi ve 1 Teknisyen alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikler nelerdir

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Önlisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 yılı KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için Erkek olmak, 5188 sayılı Kanunun 10’uncu maddesinde yer alan şartları taşımak, En az 6 ay süreyle geçerliliği olan Özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak, En az 170 cm boyunda olmak ve boyun son iki hanesinde yazan rakama göre ± 15 kg ağırlığına sahip olmak, 2020 yılı KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Teknisyen alımı için Erkek olmak, Ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarının mesleki teknik öğrenim görülen herhangi bir alanından mezun olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak, 2020 yılı KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından düzenlenmiş en az makine lostromosu yeterliliğini gösterir gemi adamı cüzdanına sahip olmak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından düzenlenmiş STCW belgelerine sahip olmak, En az Bronz Can kurtaran yeterlik belgesine sahip olmak, Belgelendirmek kaydıyla en az iki (2) yıllık makine lostromosu yeterliliğinde deniz tecrübesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.