Saçak Belediyesi KPSS 55 Puan İkamet Yok Zabıta Memuru Alımı

Saçak Belediyesi KPSS 55 Puan İkamet Yok Zabıta Memuru Alımı

Saçak Belediye Başkanlığı tarafından Yerel Yönetimler sayfasında yayınlanan ilanda ikamet şartsız KPSS 55 puanla zabıta memuru alımı açıklanmıştır.

Yerel Yönetimler resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Çankırı ili Saçak Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 55 puanla kadın erkek 1 Zabıta Memuru alınacağı açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

zabittt.jpg

Saçak Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 27 – 29 Nisan 2022 tarihleri arasında Saçak Belediye Başkanlığı Çerkeş/Çankırı adresine şahsen yapılacaktır.

Zabıta Memuru alımında adaylarda aranan başvuru şartları

Önlisans mezunu olmak, En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 55 puan almış olmak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.