Sağlık Bakanlığı 15 Personel Alımı Başvuruları Başladı

Sağlık Bakanlığı 15 Personel Alımı Başvuruları Başladı

Resmi Gazete de Yayımlandı. Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli 15 Bilişim Personeli Alımı Gerçekleştirecek. Son Başvuru Tarihi 26 Kasım 2021.

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapacak. Resmi Gazete de Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı. Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilecek.

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2021

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Kapsamında 15 Bilişim Personeli Alımı Gerçekleştirecektir. Başvurular Başladı.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Resmi Gazete de yayımlanan sözleşmeli personel alımı kapsamında 15 personel alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 8-26 Kasım saat 23:59 a kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

saglik-15-isci-alimi.jpg

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2021 Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Sözleşmeli personel alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar belirtilen tarih ve saat aralığında başvurularını e-Devlet üzerinde Sağlık Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecektir. Farklı başvuru yöntemleri kabul edilmeyecektir.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şartları

  • 657 sayılı kanunun 48. mad. genel şartları taşımak.
  • Dört yıllık Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıl süreli eğitim veren yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile konusunda ve büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını
    geçemeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak.
  • Programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelemiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme edebilme yeteneğine sahip olmak.

Resmi Kılavuz Adresi.


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.