Şehzadeler Belediyesi Sürekli Kadro 3 Unvanda Devlet İşçi Alımı

Şehzadeler Belediyesi Sürekli Kadro 3 Unvanda Devlet İşçi Alımı

Manisa ili Şehzadeler Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda sürekli kadroda olmak üzere 3 farklı unvanda usta operatör Devlet İşçi alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Manisa ili Şehzadeler Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 3 unvanda 3 Devlet İşçi alımı yapılacaktır.

Şehzadeler Belediye Başkanlığı personel alımı başvuru süresi ve başvuru şekli

Başvurular 22 Nisan 2022 tarihine kadar 1. Anafartalar Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:10 K:3 D:311 Şehzadeler/Manisa adresine yapacaklardır.

Personel alımında aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak.

Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

İş Makinası Bakım Onarım Ustası alımı için Erkek olmak, 40 yaşını aşmamış olmak, En az Kalfalık seviyesinde belge sahibi olmak, En az İlkokul mezunu olmak, En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Tercihen G sınıfı operatör belgesine, SRC5 belgesine sahip olmak.

Oto Elektrik Ustası ve Lastik Tamir Bakım Ustası alımı için Erkek olmak, 40 yaşını aşmamış olmak, En az Kalfalık seviyesinde belge sahibi olmak, En az İlkokul mezunu olmak, En az C sınıfı tercihen E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Tercihen SRC5 belgesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.