Türk Hava Yolları KPSS Şartı Yok Uzman Depo Lojistik Personel Alımı

Türk Hava Yolları KPSS Şartı Yok Uzman Depo Lojistik Personel Alımı

Türk Hava Yolları Teknik tarafından resmi kariyer sayfasında yayınlanan ilanda farklı unvanlarda KPSS şartı yok personel alınacağı açıklanmıştır.

Yayınlanan ilana göre Türk Hava Yollar Teknik bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda KPSS şartsız personel alınacaktır. Başvuru ekranı ve tüm detaylar haberimizde.

personellll.jpg

Türk Hava Yolları Teknik hangi unvanda personel almaktadır

StarTech (Part-Time Mühendis Öğrenci Programı), Uzman, Depo, Lojistik ve Takımhane Personeli alınacaktır.

StarTech (Part-Time Mühendis Öğrenci Programı) alımında başvuru zamanı ve aranan nitelikler

Adaylar başvurularını 20 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet sitesi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, 1 Ocak 1998 ve sonrasında doğmuş olmak, Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinde aktif 3. sınıf lisans öğrencisi olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 1 Ocak 2019 tarihinden sonra alınmış ve en az YDS 60, TOEFL IBT 72, IELTS Academic 6 değerlerinde İngilizce seviyesini belgeleyebilmek, Haftada en az 16 saat ve en fazla 30 saat çalışabilecek olmak (en az hafta içi 2 tam gün olacak şekilde).

Uzman alımında başvuru zamanı ve aranan nitelikler

Adaylar başvurularını 21 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet sitesi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, 1 Ocak 1983 ve sonrasında doğmuş olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 1 Ocak 2019 tarihinden sonra alınmış ve en az YDS 65, TOEFL IBT 78, IELTS Academic 6 değerlerinde İngilizce seviyesini belgeleyebilmek, Daha önce THY A.O. veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak, Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak.

Depo, Lojistik ve Takımhane Personeli alımında başvuru zamanı ve aranan nitelikler

Adaylar başvurularını 23 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet sitesi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, 1 Ocak 1995 ve sonrasında doğmuş olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Daha önce THY A.O. veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak, Turkish Technic tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve mülakatında başarılı olabilmek, (En az “CEFR A2” düzeyinde okuma-anlama yeterliliğine sahip olunmalıdır.), Tercihen depo, lojistik veya takımhane alanında iş tecrübesine sahip olmak, İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.