Türk Kızılayı KPSS ve İkamet Şartsız Personel Alımı Başvuru Ekranı

Türk Kızılayı KPSS ve İkamet Şartsız Personel Alımı Başvuru Ekranı

Türk Kızılayı tarafından kariyer sitesinde yayınlanan ilanlarda farklı unvanlarda KPSS ve ikamet şartsız personel alınacağı belirtilmektedir.

Türk Kızılayı tarafından resmi kariyer sayfasında yayınlanan ilanlara göre farklı unvanlarda personeller alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur.

personel-2-003.jpg

Kızılay personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını kurum kariyer sayfası üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Kızılay hangi unvanda personel alacaktır

Makine Teknikeri, Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Tıbbi Laboratuvar Teknikeri, Kardiyoloji Uzmanı, Uluslararası Lojistik Operasyon Uzmanı, Lojistik Uzman Yardımcısı, Yoğun Bakım Hemşiresi, Stajyer alınacaktır.

Makine Teknikeri alımı için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 1 Nisan 2022 tarihidir. MYO Makine veya ilgili teknik bölümlerden mezun olmak, Alanında 3-en az 3 yıl deneyimli olmak, Montajlı ürün tasarlama ve parçaların (sac, plastik, metal, kompozit vb.) imal ettirilmesi konusunda deneyim sahibi olmak, AutoCad, Solidworks, Sketch-up programlarını kullanabilen, Askerlik görevini yapmış olmak, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat kısıtlaması olmayan.

Makine Mühendisi alımı için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 1 Nisan 2022 tarihidir. Makine Mühendisliği veya ilgili teknik mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Şirketlerin Ar-Ge / Mühendislik departmanlarında en az 3 yıl çalışmış, iyi derecede İngilizce bilmek, Montajlı ürün tasarlama ve parçaların (sac, plastik, metal, kompozit vb.) imal ettirilmesi konusunda deneyim sahibi olmak, AutoCad, Solidworks ve Sketch-up programlarını iyi derecede kullanabilmek, Tercihen SAP ERP programı hakkında bilgi sahibi olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat kısıtlaması olmayan.

İnşaat Mühendisi alımı için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 1 Nisan 2022 tarihidir. İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Şirketlerde statik yapılar ve yapı çelikleri üzerine en az 3 yıl deneyimli olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, SAP2000 statik, AutoCad, Solidworks, Sketch-up programlarını iyi derecede kullanabilmek, Askerlik görevini yapmış olmak, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat kısıtlaması olmayan.

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri/Flebotomist alımı için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 14 Mart 2022 tarihidir. Flebotomist Pozisyonu için üniversitelerin Lisans düzeyi Hemşirelik Bölümünden ya da Önlisans düzeyi Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği Bölümünden mezun olmak, Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı için Üniversitelerin Lisans düzeyi Hemşirelik Bölümünden ya da Önlisans düzeyi Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği Bölümünden mezun olmak, 1 Ocak 1986 ve sonrası doğumlu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen Kan Bankacılığı ve Transfüzyon alanında deneyim sahibi olmak, MS Office uygulamalarına hâkim olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

Kardiyoloji Uzmanı alımı için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 23 Mart 2022 tarihidir. İlgili branşta uzmanlığını tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi, deneyim sahibi ve bilimsel gelişmeleri takip eden, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı çalışabilecek olmak.

Uluslararası Lojistik Operasyon Uzmanı için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 23 Mart 2022 tarihidir. Lisans mezuniyeti, (tercihen Mühendislik, Lojistik Yönetimi bölümleri), İyi derede İngilizce bilmek, En az 2 yıl deneyimli olmak, SAP TM kullanım tecrübesi olan, İyi düzeyde MS Office programları bilgisi olan, Uluslararası hizmet sağlayıcılarla ilgili bilgi sahibi, Uluslararası Lojistik süreçlerine hâkim (Incoterms), Kara, Deniz, Demiryolu ve Havayolu Taşımacılık, İhracat ve Gümrük Mevzuat Bilgisine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Uluslararası Lojistik Operasyon Uzman Yardımcısı için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 8 Mart 2022 tarihidir. Üniversitenin 3. veya 4. Sınıfında İİBF, Mühendislik veya Lojistik Yönetimi Bölümlerinde okuyan, Tercihen İngilizce bilmek, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Yurt içi ve yurt dışı deprem, sel, yangın vb. her türlü afette kısa veya uzun dönem görev alabilecek fiziki ve psikolojik yeterliliğe sahip olmak.

Yoğun Bakım Hemşiresi için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 7 Mart 2022 tarihidir. Üniversitelerin Hemşirelik Bölümlerinden mezun olmak, En az 2 yıl yoğun bakım deneyimi olmak, Hasta bakımı planlama ve uygulama becerilerine sahip olmak.

Stajyer için başvuru süresi ve nitelikler

Son başvuru 31 Mayıs 2022 tarihidir. Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Grafik Tasarım, İletişim, Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans bölümlerinde öğrenimine devam eden, Üniversitelerin; Bilişim/Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi Önlisans bölümlerinde öğrenimine devam eden, Liselerin; Bilişim Teknolojileri bölümünde öğrenimine devam eden, Stajları 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında olan, Staj zorunluluğu bulunan ve sigortası okul tarafından karşılanan, İlgili üniversite tarafından devlet katkı payının ödenebileceğini kurumumuza belgeleyebilen.

Başvuru ekranı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.