Türkiye Belediyeler Birliği 6 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Belediyeler Birliği 6 Personel Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR da Yayımlandı Türkiye Belediyeler Birliği 4 Veri Tabanı ve Yazılım Personeli ile 2 Uzman Yardımcısı Alımı engelli personel alımı Sınavla.

Türkiye Belediyeler Birliği daimi personel alımı gerçekleştirecek. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımı kapsamında 6 Daimi Personel Alımı gerçekleştirilecektir.

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı 2022

İŞKUR tarafından yayınlanan personel alımı kapsamında 6 Personel alınacaktır. 4 Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı ve 2 Uzman Yardımcısı (Engelli) personel alımı gerçekleştirilecektir.

Belediyeler Birliği Personel Alımı Başvuru Tarihleri

İŞKUR kurum dışı personel alımı kapsamında 6 personel alımı için başvuru yapmak için adaylar başvurularını 28 Ocak ile 25 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilebilecektir.

belediyeler-birgi-isci-personel-alimi.jpg

Belediyeler Birliği Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Belirtilen tarihlerde adaylar başvurularını sadece elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. Farklı başvuru yöntemleri kabul edilmeyecektir.

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı Alımı
Fakültelerin Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve edüstiri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmamak.

Uzman Yardımcısı Engelli personel alımı
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Hukuk, siyasal bilgiler, İktisat, işletme, İktisadi ve idari bilimler Avrupa Birliği ve Yerel Yönetimler bölümlerinden birinden mezun olmak, En az % 40 engelli raporuna sahip olmak, tercihen muhasebe konusunda en az 6 ay deneyimli olmak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.