Türkiye İş Bankası Ülke Geneli Başvuru İle Personel Alımı Yeni İlan

Türkiye İş Bankası Ülke Geneli Başvuru İle Personel Alımı Yeni İlan

Türkiye İş Bankası resmi kariyer sayfası üzerinden yayınlanan ilanda güncel personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı olmadığından 81 şehirden başvuru yapılabilecektir.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanlarını bir yenisi daha eklendi. Resmi kariyer sayfasında yayınlanan ilanına göre ülke geneli başvuru ile lisans mezunlarından olmak üzere Müfettiş Yardımcısı personel alınacaktır.

Türkiye İş Bankası personel alımı için başvuru şekli ve başvuru süresi.

Adaylar başvurularını 26 Ekim 2022 tarihine kadar kurum kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Müfettiş Yardımcısı personel alımında adaylarda aranan başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak ya da En geç 10 Ocak 2023 tarihine kadar mezun olmak, 13 Kasım 1992 ve sonrasında doğmuş olmak (30 yaşını doldurmamış olmak), İngilizce Almanca veya Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve ilgili sertifikalardan birisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından mahrum olmamak, Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.