Üniversite 19 Personel Alımı Gerçekleştirecek Başvurular Başladı

Üniversite 19 Personel Alımı Gerçekleştirecek Başvurular Başladı

Resmi Gazete de Yayımlanan Sözleşmeli Personel Alımı 2021. Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli 19 Personel alımı Gerçekleştirecek. İkamet Yok.

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı gerçekleştirecektir. Kocaeli Üniversitesi personel Alımı Resmi gazete de yayımlandı. Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli 19 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2021

Resmi gazete de yayımlanan personel alımı ilanına göre 19 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Sözleşmeli personel alımı KPSS B puan sıralaması ile yapılacak olup ECZACI ve Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti alımı Sözlü sınav ile personel alımı gerçekleştirilecek.

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Resmi gazetede yayımlanan sözleşmeli personel alımı ilanına göre başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 22 Kasım ile 6 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir.

kocaeli-19-personel-alimi.jpg

Sözleşmeli Personel Alımı Kocaeli Üniversitesi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar basvuru.kocaeli.edu.tr internet adresinden online olarak başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kocaeli Üniversitesi İş İlanları Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
 • Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.
 • 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut
  sakatlığı ile engelli bulunmamak.
 • Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda yapamazlar.
 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi
  nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek
  taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.
 • Kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.
 • 2020 KPSS (B) grubu sınavlardan önlisans mezunları için KPSSP93, lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.
 • Eczacı pozisyonuna müracaat eden adayların 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun’un 2. 3. ve 4’üncü maddelerinde belirtilen şartları
  taşıması gerekmektedir.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.