Üniversite 335 Personel Alımı Resmi Gazete de Başvurular Online!

Üniversite 335 Personel Alımı Resmi Gazete de Başvurular Online!

Resmi Gazete de Yayımlanan Personel Alımı Kapsamında Ankara Üniversitesi 335 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. 11 Unvanda.

Ankara Üniversitesi 335 Memur Alımı Yapacak. Adaylar KPSS Puanları Esas Alınarak Sözleşmeli Olarak İstihdam Edilecektir.

Ankara Memur Alımı 2021 Hangi Kadrolara Yapılacak?

Ankara Üniversitesi Resmi Gazete'de yayınladığı memur alım ilanı ile 335 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Adaylar; Ortaöğretim, önlisans ve lisans KPSS puanları esas alınarak yapılacak sıralama sonucu atanmaya hak kazanacaklar. Yazılı ya da sözlü sınav yapılmayacaktır. Adaylar; büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, diyetisyen, hemşire, psikolog, röntgen teknisyeni, sağlık teknikeri, tekniker ve teknisyen kadrolarına atanacaklardır.

Adaylar Hangi Tarihlerde ?

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü bünyesindeki boş kadrolara atanmak isteyen adaylar, başvurularını 17-31 Aralık 2021 tarihinde tamamlayacaklardır.

ankara-universitesi-sozlesmeli-alimi.jpg

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvurular https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru/giris adresinden online olarak yapılacaktır. Farklı Başvurular kabul edilmeyecektir.

Ankara Memur Alım Başvuru Şartları Neler?

  • 1 Ocak 1986 ve sonrası doğumlu olmak,
  • 2020 KPSS ortaöğretim, Önlisans ya da lisans puanına sahip olmak,
  • Atanacağı pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiye sahip olmak, genel şartları ile boş kadro ve pozisyonların yer aldığı başvuru kılavuzundaki özel şartlara sahip olmak.

Resmi Başvuru Kılavuzu Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.