Üniversite 43 Personel Alımı İlanı Yayımlandı Başvurular Online Yapılacak

Üniversite 43 Personel Alımı İlanı Yayımlandı Başvurular Online Yapılacak

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli 43 Personel Alımı Gerçekleştirecek. Başvurular Başladı. Sözleşmeli Personel Alımı Resmi Gazete de yayımlandı.

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı İlanı Resmi Gazete de yayımlandı. İstanbul Üniversitesi 43 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecektir.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2021

Resmi Gazete de Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı. İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli 43 Personel alımı gerçekleştirecektir.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru tarihleri

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli 43 personel alımı için başvuru yapacak adaylar başvurularını 29 Kasım ile 13 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir.

ist-unver-43-sozlesmeli-alimi.jpg

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvurular elektronik ortamda Son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden çevrimiçi olarak eksiksiz yapılacaktır. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İstanbul İş İlanları İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

  • Başvuracak Adaylar özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde genel şartları taşıyor olmak.
  • SGK' dan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.
  • Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2 inci maddesinin (b) bendi kapsamında başvuracak adayların (Büro Personeli, Tekniker, Mühendis kadrolarına başvuracak adaylar) 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmaları gerekmekte olup ilanda belirtilen lisans kadroları için 2020 KPSS-P3, önlisans kadroları için 2020 KPSS- P93 puan türü esas alınacaktır.
  • Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2 inci maddesinin (c) bendi kapsamında başvuracak adayların (Sınav Hizmetleri Uzmanı, Çözümleyici, Sistem Programcısı unvanlarına başvuracak adaylar) 2020 KPSS-P3 puan sırasına konulmak kaydıyla ilan edilen her bir unvan için 10 (on) katı adayın yazılı ve sözlü/uygulamalı sınav başarı sıralaması esas alınacaktır.
  • 5917 sayılı Kanunun 47. mad. 5. fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifa eden görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.