Üniversite Ortalama 18.242 TL Maaş Sözleşmeli Personel Alımı KPSS Yok

Üniversite Ortalama 18.242 TL Maaş Sözleşmeli Personel Alımı KPSS Yok

İstanbul Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda ortalama 18.242 TL maaşla personel alınacak açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı ve KPSS şartı bulunmamaktadır.

Kamu ilan Resmi Web sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 gemi adamı alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı bulunmayıp personellere ortalama 18242 TL maaş ödenecektir.

İstanbul Üniversitesi personel alımında başvuru şekli ve başvuru süresi.

Adaylar başvurularını 5 Ekim 2022 tarihine kadar Kurum internet adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Üniversitesi hangi kadroda kaç personel almaktadır.

1 2. Kaptan, 1 Başmakinist, 1 Balıkçı Reisi, 1 Usta Gemici, 1 Gemici, 1 Aşçı ve 3 Kamarot alınacaktır.

2. Kaptan alımı için En az 1. Zabit ve eski Y.Y. Klas IV intibaklı 1.Zabit olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen BRM sertifikası olması, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Başmakinist alımı için En az eski Y.Y. Klas II den intibaklı Başmakinist olmak, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen ERM sertifikası olması, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Balıkçı Reisi alımı için En az Usta Gemici Yeterliliğine sahip olmak, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Trol gibi Ağ Balıkçılığında ve ağ onarımlarında tecrübeli olmak, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Usta Gemici alımı için En az Usta Gemici Yeterliliğine sahip olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Gemici alımı için En az Gemici Yeterliliğine sahip olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Aşçı alımı için En az Aşçı ve Gemici Yeterliliğine sahip olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Kamarot alımı için En az kamarot belgesine sahip olup, gemici ve yağcı yeterlikleri de dikkate alınacaktır, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen Turizm Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.