Üniversite Yüksek Maaşla 5 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Üniversite Yüksek Maaşla 5 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Resmi Gazete de Yayımlandı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirileceğini duyurdu. 5 Bilişim Personeli Alınacak.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Resmi Gazetede yayımlandı. Üniversite 5 sözleşmeli Bilişim Personeli alımı gerçekleştirecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2021

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Bilişim personel alımı gerçekleştirecektir. Resmi gazete de yayımlandı 5 bilişim personel alım ilanında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununu 4/B kapsamında istihdam edilmek üzere 5 personel alımı yapacak.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Resmi Gazete de yayımlanan Devlet Memuru alımı kapsamında başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 16 ile 30 Kasım 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde gerçekleştirebileceklerdir.

saglik-bilim-universitesi-001.jpg

saglik-bilim-universitesi.jpgAnkara Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı İş Başvurusu Nereye Yapılacak?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişim Personeli alımına başvuru yapacak adaylar belirtilen başvuru tarihleri arasında http://www.sbu.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formunu temin edecektir. Adaylar istenilen belgelerle birlikte 30.11.2021 tarihi mesai bitimine kadar

İstanbul’u tercih edenler Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Hamidiye Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38 Üsküdar, İSTANBUL adresi.

Ankara’yı tercih etmek isteyen adayların Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Gülhane Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Emrah Mah. 06018 Etlik - Keçiören/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişim Personel Alımı Sözleşmeli Alımı Başvuru Şartları

  • 657 sayılı Kanunu 48. mad. (A) bendinde belirtilen genel şartları taşımak.
  • Üniversitelerin yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden, bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • 2020 KPSSP3 puanının yüzde yetmişi ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak, ilanda istihdam edileceği belirtilen personel sayısının on katına kadar aday sınava çağrılır.
  • KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı (70) olarak dikkate alınır. Personel seçimi, sınava katılan adayların yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınav sonucuna göre yapılır.
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.


Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.