Yurtdışı Türkler Akraba Topluluklar 22 Bin Lira Maaşla Personel Alımı

Yurtdışı Türkler Akraba Topluluklar 22 Bin Lira Maaşla Personel Alımı

Yurtdışı Türkler Akraba Topluluklar Başkanlığınca yayımlanan ilanda KPSS şartsız ortalama 22 bin lira maaşla personel alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Yurtdışı Türkler Akraba Topluluklar Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Sözleşmeli ilişim personeli alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur.

bilisim-2.jpg

Yurtdışı Türkler Akraba Toplulukları Başkanlığı personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını 4 Nisan 2022 tarihine kadar Cumhurbaşkanlığı kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Ağ ve Sistem Güvenliği Uzmanı Personeli alımında adaylarda aranan nitelikler (1 personel)

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde yazılı genel şartlara haiz olmak, Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine, temsil kabiliyetine, analitik düşünme ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek ve takım çalışmasına yatkın olmak, Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden Lisans mezunu olmak, Büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.