Ziraat Bankası Ülke Geneli Başvuru 41 Branşta Personel Alımı

Ziraat Bankası Ülke Geneli Başvuru 41 Branşta Personel Alımı

Ziraat Bankası tarafından resmi kariyer sayfasında yayınlanan ilanlar da farklı branşlarda ikamet şartı olmadan personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

Ziraat Bankası kariyer sayfasında yayınlanan yeni personel alım ilanlarına göre 41 branşta personel alımı yapılacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvurular Online olarak yapılacaktır.

Ziraat Bankası personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 30 Eylül 2022 tarihine kadar Kurum internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Ziraat Bankası hangi branşta personel alımı yapmaktadır.

Yazılım mühendisi, Veri mimarisi mühendisi, Yazılım mühendisi (IOS Developer), Yazılım mühendisi (WEB Developer), Yazılım mühendisi (Android Developer), Yazılım mühendisi (ATM-Çağrı Merkezi), İş Analisti, Yazılım mühendisi IT4IT, Veri ambarı ve raporlama mühendisi, Veri mühendisi, Veri bilimci veri analisti, Kurumsal mimari mühendisi, Site güvenilirliği mühendisi, Kod kalite mühendisi, Veritabanı mühendisi (Microsoft SQL-MSSQL),

Kullanıcı deneyimi tasarımcısı, Devops mühendisi, Ağ mühendisi, Veritabanı mühendisi (Oracle), Microsoft sistem mühendisi, Sanallaştırma ve Bulut sistemleri mühendisi, Sızma testleri ağ ve sistem güvenliği mühendisi, Sistem güvenliği mühendisi, Veri depolama sistemleri mühendisi, Bütünleşik iletişim mühendisi (Çağrı Merkezi), Uygulama yönetimi mühendisi, Güvenlik analitiği ve tehdit istihbaratı uzmanı, Güvenlik olay müdahale uzmanı,

Güvenlik Platform ve entegrasyon mühendisi, Uygulama güvenliği mühendisi, Uyum ve risk mühendisi, Veri Merkezi izleme ve operasyon uzmanı, Veri Merkezi beyaz alan, Çevik Koç, Süreç kalite mühendisi, Arge mühendisi, Yedekleme sistemleri mühendisi, Proje yöneticisi talep yöneticisi, Test Otomasyon mühendisi ve Test mühendisi alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir.

İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Alanında 2-10 yıl deneyimli olmak, Tercihen ileri seviyede İngilizce bilmek ve diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.