Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS 70 Puan Kadrolu Personel Alımı

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS 70 Puan Kadrolu Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar internet sitesinde yayınlanan ilanda kadrolu personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı bulunmayıp KPSS 70 puan şartı vardır.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanına göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Ağlasun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde kadrolu personel istihdam edilecektir. Alınacak personel sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak görev yapacaktır.

Ağlasun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) personel alımı için başvuru şekli ve suresi.

Adaylar başvurularını 30 Eylül 2022 tarihine kadar Hamam Mahallesi Gürsel Caddesi Kat 1 numara bir hükümet konağı Ağlasun/Burdur adresine yapacaklardır.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımında adaylarda aranan başvuru nitelikleri nelerdir (1 kişi).

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2020 ve 2021 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belli suçlardan mahkum olmamak, Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi almış olmak, Word Excel ve benzeri temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.