Hacı Bayram Üniversitesi En Az Lise KPSS Sıralaması 180 Memur Alımı

Hacı Bayram Üniversitesi En Az Lise KPSS Sıralaması 180 Memur Alımı

Hacı Bayram Veli Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayımlanan ilanda KPSS taban puan şartı olmadan en az lise mezunu 180 memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için ikamet şartı da bulunmuyor.

Kamu ilan resmi web sayfasında yayımlanan ilana göre Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS taban puanı ve ikamet şartı olmadan 180 memur alınacaktır. Personel alımında adayların en az mezunu olması gerekiyor. Şartlar ve detaylar haberimizdedir.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi başvuru zamanı ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 11 Nisan 2023 tarihine kadar Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/Ankara adresine şahsen yapacaklardır.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

55 Büro Personeli, 3 Spor Uzmanı, 30 Güvenlik Görevlisi, 8 Şoför, 5 Aşçı, 2 Bahçe Bakım Elemanı, 3 Bakım Onarım Personeli, 63 Temizlik Görevlisi, 2 Destek Personeli, 2 Kütüphaneci, 1 Mühendis, 3 Tekniker ve 3 Teknisyen alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler nelerdir.

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 2022 yılı KPSS sınavından ilgili puan türlerinden puan almış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Büro Personeli alımında 2 personel için Lise mezunu olmak, 18 personel için ilgili bölümlerden Önlisans, 35 personel için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak, İstenen sertifikalara sahip olmak.

Spor Uzmanı alımı için Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Spor Bilimleri Fakültesi lisans mezunu olmak, İlgili branşlarda istenen düzeyde Antrenörlük belgesine sahip olmak.

Güvenlik Görevlisi alımında 19 personel için Lise, 11 personel için Önlisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 5188 sayılı kanunun 10. maddesinde belirtilen şartları taşımak, güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, iç ve dış mekanlarda vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak.

Şoför alımında 5 personel için Lise, 3 personel için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, E veya D sınıfı sürücü belgesi ve SRC-2 ile Psikoteknik belgelerine sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak.

Aşçı alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve Alanında deneyimli olmak.

Bahçe Bakım Elemanı alımı için Lise mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, bahçecilik alanında herhangi bir sertifikaya sahip olmak, Alanında deneyimli olmak.

Bakım Onarım Personeli alımında 2 personel için Lise mezunu olmak, İlgili alanlarda Kalfalık/Ustalık Belgesine sahip olmak veya kurs sertifikasına sahip olmak, 1 personel için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, Alanında sertifikaya sahip olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Hijyen belgesine sahip olmak.

Destek Personeli alımı için Önlisans mezunu olmak, İlgili sertifikalara sahip olmak.

Kütüphaneci alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak.

Mühendis alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, İlgili sertifikalara sahip olmak.

Tekniker alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak.

Teknisyen alımı için İlgili bölümlerden Lise mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum