İstanbul Personel Yönetim A.Ş. (İSPER) Personel Alımı Yapacak

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. (İSPER) Personel Alımı Yapacak

İstanbul Personel Yönetim A.Ş, eksik kadrolarda görevlendirilmek üzere yeni personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Yazılım ve Bilişim alanındaki kadrolar için personel alımı gerçekleştirilecek.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş İSPER, İstanbul il sınırları içinde farklı yazılım ve bilişim alanlarında görevlendirilmek üzere 18 personel alımı yapacak. Alım yapılacak personeller başvurularını İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer web sitesi üzerinden 11 Haziran 2024 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş tarafından yayımlanan ilana göre, farklı niteliklere sahip olan adaylar için farklı pozisyonlarda iş imkanı sunulacak. Bu kapsamda alım yapılacak kadrolar ise şu şekildedir;

  • Güvenlik logları uzmanı
  • Bakım onarım uzmanı
  • Teknik dokümantasyon elemanı
  • Yazılım geliştirme uzmanı
  • Yazılım geliştirme analisti

İstanbul Personel Yönetim A.Ş Personel Alım Nitelikleri

İstanbul Personel Yönetim A.Ş tarafından yayımlanan personel alımları için farklı pozisyonlar olması sebebiyle farklı nitelikler aranmaktadır. Alım yapılacak personeller için bu kapsamda genel olarak bilişim teknolojileri alanında eğitimini tamamlayan ya da alanında deneyim sahibi olması gerekmektedir. Buna ek olarak güvenlik logları uzmanı alımları için adayların mühendis, bilişim bölümü mezunu ya da yazılım personeli aranırken, SOC yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak gerekiyor.

Bakım onarım uzman alımlarında başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olması ve bilgisayar programcılığı alanında deneyime sahip olması gerekmektedir. Genel nitelikleri karşılayan adayların İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sitesinde yer alan genel başvuru alanından başvurularını tamamlayabilirler. Başvuruların tamamlanması sonrasında değerlendirilmeler yapılarak pozisyonlar için uygun olan adaylar mülakata tabi tutulacaktır. Buna ek olarak mülakatların zamanı ve yeri daha sonra uygun olan adaylara bildirilecektir.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş İş Pozisyonları

İstanbul Personel Yönetim A.Ş tarafından alım yapılacak pozisyonlar İstanbul’daki farklı lokasyonlarda görevlendirilecektir. Buna ek olarak haftalık olarak 45 saat çalışma süresi bulunurken sabah saat 08,00 ila akşam 17,00 arasında olacaktır. Alım yapılacak 18 kişilik kadro için adayların 11 Haziran 2024 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum