Lise-Önlisans-Lisans KPSS 60 Puan 12 Devlet Memuru Alımı Yarın Son

Lise-Önlisans-Lisans KPSS 60 Puan 12 Devlet Memuru Alımı Yarın Son

Resmi gazetede Malatya ile Turgut Özal Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanda ikamet şartı yok 81 şehirden başvuru ile Lise-Önlisans-Lisans mezunu olanlardan KPSS 60 puan 6 unvanda 12 devlet memuru alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Yayınlanan ilana göre Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Lise-Önlisans-Lisans mezunu 6 unvanda ikamet şartsız genel başvuru KPSS 60 puanla toplam 12 devlet memuru alımında başvurular yarın sona ermektedir.

Turgut Özal Üniversitesi başvuru son günü ve başvuru şekli

Başvurular yarın (13 Ağustos 2022) sona ermektedir. Adaylar başvurularını üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Turgut Özal Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı

6 Büro Personeli, 1 Temizlik Görevlisi, 1 Şoför, 2 Güvenlik Görevlisi, 1 Laborant ve 1 Mühendis alınacaktır.

Başvuru için adayların sahip olması gereken ortak nitelikler

2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak ve Genel şartları taşımak.

Büro personeli alımında 5 kişi için ilgili bölümlerden lisans ve 1 kişi için Önlisans mezunu olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, İlgili sertifikalara sahip olmak.

Temizlik görevlisi kadrosu için Lise mezunu olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Hijyen sertifikasına sahip olmak.

Şoför kadrosu için Önlisans mezunu olmak, En az 3 yıllık E veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 1 ve SRC 2 belgelerine sahip olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Güvenlik görevlisi kadrosu için Önlisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Kadın olmak ve 165 cm'den kısa olmamak, Boy ile kilo arasındaki farkın 15'ten fazla 13 den az olmaması ve 40 yaşını doldurmamış olmak.

Laborant kadrosu için İlgili bölümden önlisans mezunu olmak, İlgili Sertifikalara sahip olmak ve 40 yaşını doldurmamış olmak.

Mühendis kadrosu için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Sürdürülebilir Küresel Gıda Sistemleri, İlgili Sertifikalara sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.