Niğde Üniversitesi KPSS Şartsız 26.500 TL Maaşla Personel Alımı

Niğde Üniversitesi KPSS Şartsız 26.500 TL Maaşla Personel Alımı

Niğde Halis Ömer Demir Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda ikamet şartsız personel alınacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller ortalama 26.500 TL maaşla sözleşmeli kadroda KPSS şartsız alınacaktır.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Niğde Halis Ömer Demir Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. Personeller ortalama 26.500 TL maaş alacaktır.

Niğde Halis Ömer Demir Üniversitesi personel alımında başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını 7 Ekim 2022 tarihine kadar Merkez Yerleşke, Bor Yolu Üzeri, Niğde, 51240 adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapacaklardır.

Kıdemli Yazılım Uzmanı alımı için aranan nitelikler (2 kişi).

657 sayılı Kanununun 48’inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olmak, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak, En az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Erkekler için askerlikle ilişiği bulunmamak ve Diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.