Yalova Belediyesi En Az İlkokul 5 Unvanda Personel Alımı Yeni İlan

Yalova Belediyesi En Az İlkokul 5 Unvanda Personel Alımı Yeni İlan

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sayfasında belediye başkanlığı yayınlanan ilanda en az lise mezunu olanlardan 5 unvanda geçici süreli kadroda olmak üzere işçi personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Yalova Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre geçici süreli kadroda en az lise mezunu olmak üzere 5 unvanda 9 işçi personel alınacaktır.

Yalova Belediyesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı

2 İnşaat Mühendisi, 4 İdari İşler Personeli, 1 Destek Personeli, 1 Veteriner İşçisi ve 1 Çevre Mühendisi alınacaktır.

Personel alımında adaylar için başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 19 Ağustos 2022 tarihine kadar Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 K:4 Yalova adresine yapacaklardır.

İnşaat Mühendisi alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak ve Yalova merkez ilçede ikamet ediyor olmak.

İdari İşler Personeli alımı için En az Önlisans mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak ve Yalova merkez ilçede ikamet ediyor olmak.

Destek Personeli alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak ve Yalova merkez ilçede ikamet ediyor olmak.

Veteriner İşçisi alımı için En az Lise mezunu olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak ve Yalova merkez ilçede ikamet ediyor olmak.

Çevre Mühendisi alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak ve Yalova merkez ilçede ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.