Aile Bakanlığı SYDV 50 Yaş Sınır B Ehliyetli Personel Alacak

Aile Bakanlığı SYDV 50 Yaş Sınır B Ehliyetli Personel Alacak

Aile Bakanlığı SYDV tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda tercihen lise mezun 50 yaş sınır B ehliyetli personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilana göre Erzurum Tortum SYDV bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 50 yaş sınır tercihen lise mezunu 3 Temizlik Personeli alınacaktır.

sydv-logo.jpg

Erzurum Tortum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 25 Mart 2022 tarihine kadar Alparslan Mahallesi Dursun Tosun Sokak No:2 Tortum/Erzurum adresine yapacaklardır.

Temizlik Görevlisi kadrosuna başvuru için şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı bulunmamak, Her türlü iklim ve yolculuk şartlarında seyahat engeli bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, En az 6 aydır Tortum ilçesinde ikamet ediyor olmak, 30 – 50 yaş arasında olmak, Tercihen en az lise mezunu olmak, Hasta ve yaşlı bakım sertifikasına ve hijyen belgesine sahip olmak, Erkek adaylar için B ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, Aktif bir sosyal güvencesi olmamak, Tercihen 3294 sayılı kanun kapsamında olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.