Antalya Büyükşehir Eğitim Şartlı Şartsız 16 Unvanda 121 İşçi Alımı

Antalya Büyükşehir Eğitim Şartlı Şartsız 16 Unvanda 121 İşçi Alımı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda eğitim şartlı şartsız kadrolu 121 işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller 16 unvanda görev yağacaklardır.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda eğitim şartlı ve şartsız 121 işçi alınacaktır. 16 unvanda alınacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Antalya Büyükşehir personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 25 Mayıs 2023 tarihine kadar Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Büyükşehir Hizmet Binası No:20 Muratpaşa/Antalya adresine yapacaklardır.

Antalya Büyükşehir hangi kadroda kaç personel alıyor.

4 Aşçı, 4 Aşçı Yardımcısı, 2 Çocuk Gelişimi Uzmanı, 10 Sosyolog, 5 Sosyal Hizmet Uzmanı, 2 Diyetisyen, 1 Gıda Mühendisi, 1 Özel Eğitim Öğretmeni, 1 Engelli Bakıcısı, 4 Karşılama Personeli, 45 Temizlik Elemanı, 5 Şoför (B Ehliyetli), 5 Şoför (E Ehliyetli), 20 Hayvan Bakıcısı, 2 Veteriner Sağlık Teknikeri ve 10 Afiş Asıcısı alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler nelerdir.

18 yaşını doldurmuş olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Antalya ilinde ikamet ediyor olmak.

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı alımı için Aşçılık bölümü mezunu olmak veya aşçılık belgesine sahip olmak, Hijyen belgesine sahip olmak, En az Ortaokul mezunu olmak.

Çocuk Gelişimi Uzmanı, Sosyolog, Sosyal Hizmet Uzmanı, Diyetisyen, Gıda Mühendisi, Özel Eğitim Öğretmeni alımı için İlgili bölümlerden en az Lisans mezunu olmak.

Engelli Bakıcısı alımı için En az Lise mezunu olmak, Engelli Bakımı en az Lise mezunu olmak veya Engelli Bakımı belgesine sahip olmak.

Karşılama Personeli alımı için Çocuk Gelişimi bölümü en az Lise mezunu olmak.

Temizlik Elemanı alımı En az Ortaokul mezunu olmak.

Şoför alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, SRC2 ve SRC4 belgelerine ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, 5 personel için B sınıfı 5 personel için E sınıfı ehliyete sahip olmak.

Veteriner Sağlık Teknikeri alımı için Önlisans ilgili bölüm mezunu olmak.

Afiş Asıcısı alımı için En az Lise mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.