Büyükşehir En Az İlkokul Mezunu Kadrolu 39 Şoför-İşçi-Personel Alımı

Büyükşehir En Az İlkokul Mezunu Kadrolu 39 Şoför-İşçi-Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanlarda en az ilkokul mezunu 39 işçi personel alınacaktır. Alınacak personeller sürekli kadroda farklı unvanlarda görev yapacaklardır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlara göre Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu 39 personel alınacaktır. Başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı içi başvuru şekli ve süresi.

Adaylar başvurularını 21 – 23 ve 24 – 25 Kasım 2022 tarihleri arasında Şeyh Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Zihni Derin İş Hanı No:6/G Menteşe/Muğla adresine şahsen yapacaklardır.

Muğla Büyükşehir hangi kadroda kaç kişi alıyor.

7 İnşaat Ustası, 13 Kamyon Şoförü, 1 Tır-Çekici Şoförü, 2 Çevre Sağlığı Teknikeri/Teknisyeni, 1 Harita ve Kadastro Teknikeri, 10 Elektrik Teknikeri/Teknisyeni, 1 İnşaat teknolojisi Teknikeri ve 1 Makine Teknikeri/Teknisyeni alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 sayılı kanunun 48 maddesinin A bendinin ilgili alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve Tercihen belirtilen ilçede ikamet ediyor olmak.

İnşaat Ustası alımı için En az İlkokul, tercihen meslek lisesi ilgili bölüm mezunu olmak veya MEB onaylı kalfalık/ustalık belgesine sahip olmak, 1 Ocak 1980 ve sonrasında doğmuş olmak, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Kamyon Şoför alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Tercihen alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, En az C sınıfı ehliyete sahip olmak, 1 Ocak 1980 ve sonrasında doğmuş olmak.

Tır-Çekici Şoförü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Tercihen alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, En az CE sınıfı ehliyete sahip olmak, 1 Ocak 1980 ve sonrasında doğmuş olmak.

Başvuru kılavuzu.

Çevre Sağlığı Teknikeri/Teknisyeni alımı için İlgili bölümlerden en az lise mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 1 Ocak 1982 ve sonrasında doğmuş olmak.

Harita ve Kadastro Teknikeri alımı için İlgili bölümlerinden az Önlisans mezunu olmak, Tercihen alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 1 Ocak 1982 ve sonrasında doğmuş olmak.

Elektrik Teknikeri/Teknisyeni alımı için İlgili bölümlerden lise mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 1 Ocak 1980 ve sonrasında doğmuş olmak.

İnşaat teknolojisi Teknikeri alımı için İlgili bölümlerinden Önlisans mezunu olmak, Tercihen alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabiliyor olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 1 Ocak 1982 ve sonrasında doğmuş olmak.

Makine Teknisyeni/Teknikeri alımı için İlgili bölümlerden en az lise mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 1 Ocak 1977 ve sonrasında doğmuş olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.