Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacak

Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacak

Emniyet genel müdürlüğü eksik kadrolarda görevlendirilmek üzere 50 yaş şartı baz alınarak bulaşıkhane görevlisi alımı yapacak. Alım yapılacak bulaşıkçısı kadrolarında görevlendirilecek adaylardan istenen şartlar haberimizde.

Emniyet Genel Müdürlüğü Balta Limanı Polis evi Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 4 kamu işçi alımı yapacak. Alım yapılacak bulaşıkçı kadrolarında adaylardan istenen başvuru şartları, başvuru nitelikleri ve detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü 4 Bulaşıkçı İşçi Alımları Ne Zaman?

Emniyet Genel Müdürlüğü alım yapacağı 4 bulaşıkçı alımları için başvuru yapacak adayların en az okur yazar seviyesinde olması gerekmektedir. Buna göre başvuru yapacak olan adayların 6 Mayıs 2024 tarihine kadar başvurularını tamamlamalarını gerekmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alımları Nasıl Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü Baltalimanı Polis Evi müdürlüğündeki eksik bulaşıkçı alımları için başvuru yapacak olan adayların başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor. İŞKUR üzerinden başvuru yapmak için adayların kullanıcı bilgilerini ya da E-devlet aracılığıyla İŞKUR üzerinden başvurularını yapabilir. Buna ek olarak İŞKUR telefon numarası olan ALO 170 numarası üzerinden ya da İŞKUR hizmet binalarına giderek bireysel olarak 4 bulaşıkçı alımları için başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü 4 Bulaşıkçı Alımlarında Adaylardan Aranan Nitelikler

Emniyet Genel Müdürlüğü Baltalimanı Polis Evi Müdürlüğü 4 bulaşıkçı alımlarında adaylardan istenen nitelikler şu şekildedir;

  • En az okur yazar olmak ve en fazla lise ve dengi okullardan mezun olmak
  • 18 yaşından büyük 50 yaşını tamamlamamış olmak
  • Başvuru için kadın ve erkek adaylar başvurularını tamamlayabilirler
  • Emniyet Genel Müdürlüğü 4 Bulaşıkçı başvuru İŞKUR numarası: 8248562

Emniyet genel müdürlüğü 4 bulaşıkçı alımları için başvuru yapacak adayların başvurularını İŞKUR üzerinden 6 Mayıs 2024 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir. 6 mayıs 2024 tarihinden sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.