İnegöl Belediyesi En Az Lise Mezunu Sürekli Kadro 13 Personel Alımı

İnegöl Belediyesi En Az Lise Mezunu Sürekli Kadro 13 Personel Alımı

İnegöl Belediye Başkanlığı tarafından yerel yönetimler kategorisinde İŞKUR kurum dışı ilanlar sitesinde yayınlanan ilanda en az lise mezunu farklı unvanlarda sürekli kadroda 13 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR Resmi Web sayfasında yayınlanan ilanına göre Bursa ili İnegöl Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az lise mezunu ikamet şartlı veya şartsız farklı unvanlarda toplamda 13 personel alınacaktır.

İnegöl Belediyesi personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 7 Temmuz 2022 tarihine kadar Kemalpaşa Mahallesi Cuma Sokak Numara 9 a / 1 İnegöl-bursa adresine yapacaklardır.

İnegöl Belediyesi personel kadro ve sayı dağılımı

2 Teknik Servis Personeli, 8 Güvenlik Görevlisi, 1 İnşaat Teknikeri, 1 Hizmetli ve 1 Yazılım Destek Personeli alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak affa uğramış olsa bile benimle suçlardan mahkum olmamak erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak/ilişiği bulunmamak.

Teknik servis personeli alımında aranan nitelikler

Üniversitelerin bilgisayar yazılım elektrik elektronik mühendisliği bilgisayar programcılığı bölümleri ile diğer bölümlerinden mezun olmak benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış olmak teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilmek güvenlik kamerası kurulumu yapılandırması ve sorun giderme hususlarında tecrübeli olmak Network kablolama ve benzeri altyapı işlemleri konusunda tecrübeli olmak 30 yaşını geçmemiş olmak.

Güvenlik görevlisi alımında aranan başvuru nitelikleri

Güvenlik görevlisi sertifikasına ve kimliğine sahip olmak 30 yaşından gün almamış olmak en az 2 yıllık yüksekokul mezunu olmak vardiyalı çalışabilecek olmak erkek adaylar için 175 cm bayan adaylar için 165 cm boyundan kısa olmamak boy kilo endeksi + -10 kg olmak.

İnşaat teknikeri kadrosu için başvuru şartları

Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümü mezunu olmak 30 yaşından büyük olmamak İnegöl ilçesinde ikamet ediyor olmak en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Hizmetli alımında adaylarda aranan şartlar

En az lise mezunu olmak yaşından büyük olmamak en az B sınıfı ehliyete sahip olmak İnegöl İlçesinde ikamet ediyor olmak.

Yazılım destek personeli alımında adaylarda aranan nitelikler

Üniversitelerin bilgisayar yazılım elektrik elektronik mühendisliği bilgisayar programcılığı bölümler ile diğer bölümlerden mezun olmak tercihen belediye Yönetim Bilgi Sistemi konusunda deneyimli olmak Android ve iOS için uygulama geliştirme konusunda deneyim sahibi olmak yazılım test süreçleri içerisinde bulunmuş ve metodolojilerine hakim olmak Benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış olmak tercihen veri raporlama araçlarına hakim olmak veritabanı sorgu dillerini iyi derecede bilmek iyi derecede SQL bilgisine sahip olmak Ere pembe-beyaz süreç yönetimi yazılımlarında uygulama deneyimi olmak teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilmek.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.