İstanbul Büyükşehir İkamet Yok 3 Branşta 210 Devlet Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir İkamet Yok 3 Branşta 210 Devlet Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda 81 şehir başvuru ile ikamet şartı olmadan toplamda 210 Devlet Personeli alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici süreli kadroda ikamet şartı yok toplamda 210 Devlet İşçisi alınacaktır.

İSPER personel alımı için başvuru şekli ve başvuru süresi

Adaylar başvurularını 22 Mayıs 2022 tarihine kadar kurum kariyer internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Usta Öğretici (Part-Time) alımı için (35 kişi) Fakültelerin Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzel Sanatlar, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Kişisel Gelişim, Moda, Tasarım ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Özel Öğretim, Robotik ve İnovasyon Uzmanlığı, Sahne ve Gösteri Sanatları vb. bölümlerden Yüksek Lisans mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Usta Öğretici (Part-Time) alımı için (125 kişi) Üniversitelerin ve Meslek Yüksekokullarının Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzel Sanatlar, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Kişisel Gelişim, Moda, Tasarım ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Özel Öğretim, Robotik ve İnovasyon Uzmanlığı, Sahne ve Gösteri Sanatları vb. bölümlerden Lisans mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Usta Öğretici (Part-Time) alımı için (50 kişi) Üniversitelerin ve Meslek Yüksekokullarının Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzel Sanatlar, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Kişisel Gelişim, Moda, Tasarım ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Özel Öğretim, Robotik ve İnovasyon Uzmanlığı, Sahne ve Gösteri Sanatları vb. bölümlerden Önlisans veya Lisans mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.