İstanbul Büyükşehir Lise Önlisans Lisans Kadrolu Devlet İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Lise Önlisans Lisans Kadrolu Devlet İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda Daimi kadrolu devlet işçisi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar lise önlisans lisans mezunu olmalıdır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar Resmi Web sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu yeni devlet işçisi alınacaktır. Personel alımında ikamet (bazı kadrolarda ikamet şartı vardır) ve üst yaş şartı yoktur.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını Bugün (25 Eylül 2022) gün boyunca kurum kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir personel alımında kadro ve say dağılımı.

1 Bilgi Teknolojileri Personeli, 1 Araç Teslimat Personeli, 1 Yardımcı Personel, 1 İdari İşler Personeli, 2 Bakım Onarım Personeli ve 3 Araç Sorumlusu alınacaktır.

Bilgi teknolojileri personeli alımı için İlgili bölüm önlisans veya Lisans mezunu olmak, Alanında 1 yıl deneyimli olmak ve diğer teknik özellikleri taşımak.

Araç teslimat personeli alımı için En az lise mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, Otomotiv sektöründe yetkili bayi de veya araç kiralama şirketlerinde teslimat işlemlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak.

Yardımcı personel alımı için En az lise mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, Erkek olmak ve askerlik görevini yapmış olmak.

İdari işler personeli alımı için En az önlisans mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, Erkek olmak ve askerlik görevini yapmış olmak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak.

Bakım onarım personeli alımı için En az önlisans mezunu olmak, Otomotiv Teknolojisi ne hakim olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Araç sorumlusu alımı için Önlisans veya Lisans mezunu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Tercihen Turizm sektöründe tecrübeli olmak, Arapça Ya da Rusça dillerinden en az birinde yabancı yolcular ile iletişim kurabilecek olmak, Erkek olmak ve askerlik görevini yapmış olmak, İstanbul ili Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.