Metro İstanbul Kadrolu İkamet Yok 142 Tekniker-Teknisyen-İşçi Alımı

Metro İstanbul Kadrolu İkamet Yok 142 Tekniker-Teknisyen-İşçi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda daimi kadroda 142 personel alımı yapılacak açıklanmıştır. Personel alımında adaylar için KPSS ve ikamet şartı yoktur.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Metro İstanbul A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu 142 personel alınacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Metro İstanbul personel alımında başvuru zamanı ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 21 Kasım – 15 Aralık 2022 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sayfasında yer alan genel başvuru alanına elektronik olarak yapacaklardır.

Metro İstanbul personel alımında kadro ve unvan dağılımı.

30 Demiryolu Teknisyeni (Ustası), 30 Elektrik Teknikeri/Teknisyeni, 30 Elektronik Teknikeri/Teknisyeni, 20 Engelli Personel, Mekanik Teknikeri/Teknisyeni ve 22 Ticari Ürün Satış Pazarlama Yetkilisi alınacaktır.

Demiryolu Teknisyeni (Ustası) alımı için Meslek ve Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen mesleki yeterlilik sertifikası sınav ve kaynakçı sertifikasına sahip olmak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, Bedenen sahada çalışabilecek olmak, Yeraltında çalışmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu olmamak, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Tercihen askerlik görevini yapmış olmak, Tercihen sigara kullanmamak.

Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Meslek ve Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Temel elektrik elemanları hakkında bilgi sahibi olmak, Tercihen alanında en az 5 yıl raylı sistem araç projelerinde en az 2 yıl deneyimli olmak.

Elektronik Teknikeri/Teknisyeni Meslek ve Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, Tercihen 35 yaşını aşmamış olmak, Tercihen fiber optik kablo ve ekipmanları anda montaj ve kaynak işlerinde tecrübeli olmak, Alanında en az 5 yıl tecrübeli olmak.

Engelli Personel alımı için En az lise mezunu olmak, Office programlarına hakim olmak, Raporlama konusunda tecrübeli olmak, En az %40 ve üzeri engelli olmak.

Mekanik Teknikeri/Teknisyeni Meslek ve Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, Tercihen Raylı sistem araç projelerinde en az 2 yıl deneyimli olmak

Ticari Ürün Satış Pazarlama Yetkilisi alımı için En az Önlisans mezunu olmak, Ofis programlarına hakim olmak, Tercihen İngilizce biliyor olmak, Aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, Satış pazarlama ve e-ticaret tecrübesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.