Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı, eksik kadrolarda görevlendirmek üzere açıktan 1829 işçi alımı yapacak. Alım yapılacak işçi alımlarında gerekli başvuru şartlarına ve başvuru detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı açıktan sürekli işçi alım sonuç duyurusu yayımladı. Milli Savunma Bakanlığı açıktan sürekli işçi alım duyurularına göre sonuç duyurusu ve belge kontrolleri çağrı duyurusu geldi. Milli Savunma Bakanlığı 1829 işçi alımları için gerekli başvuru detayları ve başvuru sürecine dair bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı Açıktan İşçi Alım Kura Sonuç Listesi

Milli Savunma Bakanlığı sürekli açıktan işçi alımları duyurusuna göre açık iş gücü miktarına göre 4 katı kadar asil ve 4 kadı kadar yedek aday belirlendi. Milli Savunma Bakanlığı açıktan 1829 sürekli işçi alımları için gerçekleştirilen kura sonuçları tamamlandı. Çekilen kura sonuçlarına göre asil ve yedek adayların tamamı dahil olmak üzere 7316 asil aday ve 7316 yedek aday belirlenmiş oldu.

Milli Savunma Bakanlığı Sonuç Belgesinde Dikkat Edilecek Konular

Milli Savunma Bakanlığı açıktan sürekli işçi alımları için kura sonuçlarına göre asil listede yer alan adayların isim sırasında belirlenmiş tarihler içinde başvuru yaptıkları iş yerlerine bireysel olarak gerekli belgeleri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak yedek olarak asil listede bulunan adaylardan herhangi bir ya da birden fazlasının elenmesi durumunda yedek olarak sınavlara katılım sağlayabilecek. Sınav tarihi ve sınav yeri gerçekleştirilecek bu duyurulardan sonra belirlenecek. Gerçekleşecek yeni duyurularda sizleri devlet personel alımı olarak web sitemiz ve sosyal medya platformları üzerinden sizleri bilgilendireceğiz.

Milli Savunma Bakanlığı Asil Liste Belge Teslim Süresi

Mili Savunma Bakanlığı kura çekimi sonucunda asil olarak listede ismi çıkan adayların 24 Mayıs 2024 tarihi ile 09 Haziran 2024 tarihleri arasında başvuru yaptıkları iş alanlarına bireysel olarak belgelerini eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru sırasında belgeleri eksik ya da geç teslim edenlerin başvuru sağlanmaması sebebiyle elenecektir. Bu aşamadan sonra yedek adaylar asil adayların elenmeleri durumuna karşı sıralama baz alınarak göreve çağrılacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.