MUTTAŞ En Az İlkokul Sürekli Kadro 63 Şoför-İşçi-Personel Alımı

MUTTAŞ En Az İlkokul Sürekli Kadro 63 Şoför-İşçi-Personel Alımı

İŞKUR kurum dışı resmi web sitesinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu olmak üzere sürekli kadroda 7 unvanda toplam 63 şoför işçi personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı MUTTAŞ tarafından yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu sürekli kadroda 7 unvanda toplamda 63 personel alınacaktır.

MUTTAŞ personel alımı için başvuru şekli ve süresi

Adaylar başvurularını 7 – 8 Temmuz 2022 tarihleri arasında Musluhittin Mahallesi Mehmet Zekai Özbek Sokak No:77 Menteşe/Muğla adresine yapacaklardır.

MUTTAŞ hangi unvanda kaç personel almaktadır

38 Şoför, 2 Misafir İlişkileri Görevlisi, 8 Palamarcı, 1 Beden İşçisi, 6 Garson, 7 Güvenlik Görevlisi ve 1 Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler nelerdir

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin ilgili bentlerine yer alan şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.

Şoför alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, En az 5 yıllık E veya D sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC2 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, Tercihen Şehir içi toplu taşıma otobüs şoförü seviye 3 MYK belgesine sahip olmak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

Misafir İlişkileri Görevlisi alımı için Denizcilik ile ilgili eğitim veren yüksekokul veya fakültelerin Denizcilik İşletmeleri yönetimi lojistik yönetimi deniz ulaştırma işletme mühendisliği bölümlerinden veya üniversitelerin örgün öğretim İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi programlarından mezun olmak, İyi derecede İngilizce biliyor olmak, Tercihen Liman tesis güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak.

Palamarcı alımı için En az İlkokul mezunu olmak, En az gemici yeterliliğine sahip gemi adamı belgesi ve bu belgenin gereği olan STCW belgelerine sahip olmak, Liman faaliyetlerine uygun tüm ekipmanları kullanabiliyor olmak, Tercihen Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Temizlik maddelerine karşı alerjik bir durumu olmamak.

Garson alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Tercihen İngilizce biliyor olmak, Tercihen ilgili bölümlerden mezun olmak, Yiyecek içecek sektöründe çalışmayı meslek edinmiş olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için En az Lise mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Özel güvenlik görevlisi olur raporuna sahip olmak, Tercihen Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

Muhasebe Meslek Elemanı alımı için Üniversitelerin İşletme iktisat maliye kamu yönetimi ekonometri ve benzeri bölümlerinden mezun olmak, Tek düzen hesap planına hakim olmak, E-fatura e-arşiv ve e-defter konusunda tecrübeli olmak, Tercihen Muğla ili belirtilen ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.