Yaş ve Mezuniyet Şartı Olmadan İşçi Alımı Yapılacak

Yaş ve Mezuniyet Şartı Olmadan İşçi Alımı Yapılacak

Rize Pazar Belediyesi, eksik kadrolarda görevlendirmek üzere müracaat şartı olmadan 10 işçi alım duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre Pazar Belediyesi eksik kadrolarda görevlendirmek üzere belirli süreli görev verilmek üzere 10 işçi alım yapacak.

Rize Pazar Belediyesi, eksik eksik kadrolarda görevlendirmek üzere geçici süreli ve tam zamanlı olmak üzere 10 içi alımı yapacak. Alım yapılacak kadrolarda başvuru detaylarına ve gerekli detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Rize Pazar Belediyesi Müracaat Şartı Olmadan İşçi Alım Tarihleri

Rize Pazar belediyesi, eksik kadrolarda görevlendirmek için benden işçi alım duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre beden işçisi olarak görev almak isteyen adayların başvurularını 28 Mayıs 2024 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvuruların 28 Mayıstan sonra yapan adayların başvuruları hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Pazar Belediyesi Beden İşçi Alım Belgeleri

Rize Pazar belediyesi 10 beden işçi alımları için gerekli belgeleri eksiksiz olarak tamamlamaları gerekmektedir. Buna göre 10 beden işçisi alım belgeleri şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdan aslı ve fotokopisi
  • Diplomanın aslı ya da fotokopisi
  • Adli sicil kayıt belgesi
  • Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt örneği
  • İkamet Belgesi
  • Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik durum belgesi
  • 4 adet vesikalık resim
  • Sağlık beyan formu
  • Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet döküm belgesi

Pazar Belediyesi Beden İşçi Alım Başvuru Şartları

Rize Pazar belediyesi eksik kadrolarda görevlendirmek üzere alınacak 10 beden işçi alımları için başvuru yapan adaylardan herhangi bir şart istenmeden talep edilen belgelerle birlikte eksiksiz olarak başvurularını 28 Mayıs 2024 tarihine kadar tama malamaları gerekmektedir. Eksik belge beyanında bulunanların başvuruları ve 28 Mayıs sonrası gerçekleştirilecek olan başvurular hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Pazar Belediyesi 10 Beden İşçi Başvuruları

Pazar Belediyesi 10 beden işçi alımları için başvuru yapacak olan adayların 28 Mayıs 2024 tarihine kadar Pazar Belediyesi Yılmaz Telatar Caddesi No:1 Pazar Rize adresine eksiksiz olarak belgeleriyle birlikte tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.