Cerrahpaşa KPSS ve İkamet Şartsız 26.300 TL Maaş Devlet Memur Alımı

Cerrahpaşa KPSS ve İkamet Şartsız 26.300 TL Maaş Devlet Memur Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından kamu ilan resmi web sitesinde yayımlanan ilanda KPSS ve ikamet şartsız devlet memuru alınacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller ortalama 26.300 TL maaşla görev yapacaklardır.

Kamu ilan resmi internet sayfasında yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı yoktur.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 13 Ekim 2022 tarihine kadar İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Avcılar/İstanbul adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapacaklardır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı için kadro ve sayı dağılımı.

3 Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Veri Tabanı Uzmanı alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

657 sayılı kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Alanında en az 3 yıl tecrübeli olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

2020 KPSS P3 sınav sonuç belgesi puanının yüzde yetmiş ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının 10 katı aday arasından seçilecektir. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır. Yabancı dil belgesi ibraz etmeyenlerin puanı (0) sıfır olarak hesaplanacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.