Antalya Büyükşehir Daimi Kadrolu 8 Unvanda Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı

Antalya Büyükşehir Daimi Kadrolu 8 Unvanda Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda 8 unvanda vasıflı vasıfsız işçi alınacak açıklanmıştır. Alınacak personeller Daimi kadrolu olarak görev yapacaklardır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar Resmi Web sayfasında yayınlanan ilana göre Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere Daimi kadrolu işçi alınacaktır. Alınacak personeller farklı unvanlarda vasıflı ve vasıfsız olmak üzere görevlendirileceklerdir.

Antalya Büyükşehir personel alımında başvuru şekli ve suresi.

Adaylar başvurularını 4 Ekim 2022 tarihine kadar Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Büyükşehir hizmet binası Numara 20 Muratpaşa Antalya adresine yapacaklardır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi hangi kadroda kaç personel almaktadır.

6 Gençlik Lideri, 1 Yüzme Eğitmeni, 1 Bilgi İşlem Destek Personeli, 1 Havuz Suyu Operatörü, 1 Aşçı, 1 Aşçı Yardımcısı, 1 Bahçıvan ve 3 Temizlik Görevlisi alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

18 yaşını doldurmuş olmak, Askerlik ilişiği bulunmamak ve Antalya ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Gençlik lideri alımı için En az Lisans mezunu olmak, Gençlik alanında daha önce herhangi bir gönüllü çalışmak proje ve eğitimleri katılmış olmak, Office programlarına hakim olmak, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek olmak.

Yüzme eğitmeni alımı için Spor bilimleri fakültelerinden mezun olup Yüzme branşında Olmak ya da yüzme antrenörü belgesine sahip olmak, Tercihen Cankurtaran belgesine sahip olmak.

Bilgi işlem destek sorumlusu alımı için Üniversitelerin En az 2 yıllık bilgisayarla ilgili bölümlerden mezun olmak.

Havuz suyu operatörü alımı için Elektrik ile ilgili ustalık belgesine ya da yeterlilik belgesine sahip olmak, Havuz suyu operatörlüğü belgesine sahip olmak, En az lise mezunu olmak.

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı alımı için En az 2 yıllık aşçılık deneyimine sahip olmak, Elazığ lise mezunu olmak ve aşçılık belgesine sahip olmak.

Bahçıvan anlamı için Sıhhi tesisat ustalık belgesine sahip olmak ve en az lise mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.