Çankırı Üniversitesi Sınavsız 10 Personel Alımı Başvuru Başladı

Çankırı Üniversitesi Sınavsız 10 Personel Alımı Başvuru Başladı

Çankırı Karatekin Üniversitesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu sınavsız 3 unvanda 10 personel alımı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Çankırı Karatekin Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS taban puan olmadan en az lise mezunu sınavsız 10 Güvenlik-Temizlik-Bakım Onarım personeli alımı başvuruları başladı. Şartlar ve kontenjanlar.

personel-2.jpg

Çankırı Karatekin Üniversitesi başvuru süreci

Başvurular 7 Mart 2022 tarihi mesai bitimine kadar Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi kadrosu (5 personel) 2 personel için Lise, 3 personel için Önlisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak, 1.75 cm ve üzerinde boya sahip olmak ve Boy uzunluğu santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15’ten fazla veya az olmamak, Geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından ilgili puan türünden puan sahibi olmak ve Erkek olmak.

Temizlik Görevlisi kadrosu için (3 personel) Lise mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından P94 puanı sahibi olmak ve Erkek olmak.

Bakım Onarım Görevlisi alımında (2 personel) 1 personel için Önlisans, 1 personel için Lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından ilgili puan türünden puan sahibi olmak ve Erkek olmak.

1 personel için MEB onaylı Kalorifercilik, İlk Yardım, İş Güvenliği, Katı Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşleyiciliği Sertifikalarına sahip olmak, 1 personel için TÜRKAK’dan onaylı İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi ve kimlik kartı sahibi olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.