Gazi Üniversitesine 13 Personel Alımı Başvurular Devam Ediyor

Gazi Üniversitesine 13 Personel Alımı Başvurular Devam Ediyor

Gazi Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise sınavsız 8 unvanda 13 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS taban puan olmadan en az lise mezunu sınavsız 8 unvanda 13 personel alımı için başvuru devam ediyor. Şartlar ve tüm detaylar haberimizde.

personel-2.jpg

Gazi Üniversitesi başvuru zamanı ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 9 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet adresi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Başvuru için adaylarda aranan ortak şartlar

2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Diğer Teknik Hizmet Personeli (Grafik) ve Tekniker (Bilgisayar) alımında İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Tekniker (İnşaat) alımında İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi Önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Teknisyen (Haberleşme Sistemleri) alımında Elektrik-Elektronik Teknolojisi ortaöğretim Alanının Haberleşme Sistemleri veya Telekomünikasyon dallarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak.

Mühendis (Elektrik-Elektronik) alımında Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Sağlık Teknikeri (Anestezi, Tıbbi Sekreter, Radyoloji) alımında İlgili Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.