Sahil Güvenlik 12 Sürekli İşçi Alımı Pazartesi Son! En Az Lise

Sahil Güvenlik 12 Sürekli İşçi Alımı Pazartesi Son! En Az Lise

Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda sürekli kadroda lise mezunu sürekli kadroda 12 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanlara göre İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere lise mezunu sürekli kadroda 10 unvanda 12 işçi alımında başvurular pazartesi sona eriyor.

icisleri.jpg

İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı başvuru son günü ve başvuru şekli

Başvurular 7 Mart 2022 (Pazartesi günü) sona eriyor. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Adaylar için kura çekimi nasıl olacak

Adaylar için kura çekimi 17 Mart 2022 tarihi 09:00 – 12:00 saatleri arasında Sporcu Fabrikası binasında Yenimahalle, Atatürk Blv. No:11 Atakum/Samsun adresinde yapılacaktır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı hangi unvanda kaç kişi alıyor

2 Boru Tesisatçısı Gemi, 1 Elektrikçi Gemi, 1 Elektrikçi Genel, 1 Elektronik Teknisyeni, 2 Servis İşçisi Gemi, 1 İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı, 1 Raspacı, 1 Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, 1 Tekne Ustası ve 1 Büro İşçisi alınacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri

Türk vatandaşı olmak, 18 – 36 yaş arasında olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığı almıyor olmak, Disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak, Samsun ili ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı (Boru Tesisatçısı Gemi) kadrosu için Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni kadrosu için Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Lise mezunu olup Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Elektrikçi (Genel) kadrosu için Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Lise mezunu olup Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Genel Servis İşçisi (Gemi) kadrosu için Lise veya Meslek lisesi mezunu olup İskele Kurulum Elemanı Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olmak.

Elektronik Teknisyeni kadrosu için Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Lise mezunu olup Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Tekne Ustası (polyester) kadrosu için Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Lise mezunu olup Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Büro İşçisi kadrosu için Terörle mücadele sırasında malul sayılmayacak şekilde yaralanan olmak, Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya ilgili alanda MEB onaylı sertifika sahibi olmak.

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı kadrosu için Mesleki eğitim veren liselerin İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği bölümünden mezun olmak veya Lise mezunu olup Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Raspacı (Gemi) alımı için Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Lise mezunu olup Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Elektrikçi (Genel-Gemi) kadrosu için Mesleki eğitim veren liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Lise mezunu olup Mesleki eğitim kanununa göre ilgili ustalık belgesine sahip olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları; 00006603621, 00006603507, 00006603665, 00006603677, 00006603693, 00006603824, 00006603764, 00006603778, 00006603912 ve 00006604031’dir.

Başvuru ekranı.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.