Tarım Bakanlığı Sözleşmeli 7 Personel Alımı Başvuruları Bu Gün Başladı

Tarım Bakanlığı Sözleşmeli 7 Personel Alımı Başvuruları Bu Gün Başladı

Tarım ve Orman Bakanlığı 7 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Sözlü sınav yöntem ile Gerçekleştirilecek

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecektir. Tarım Bakanlığı Büyük ölçekli bilgi işlem biriminde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 7 bilişim personeli alımı gerçekleştirecek.

Tarım ve Orman Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı

Tarım bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere Yazılım Uzmanı, Veri Tabanı Uzman, Ağ ve Güvenlik Uzmanı ve Sistem Uzmanı kadrolarına sözleşmeli Bilişim personeli alımı gerçekleştirecektir. Sözlü Sınav ile Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde 7 Bilişim personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Bakanlık Bilişim Personeli Alımı Başvuruları Ne Zaman?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 14.12.2021-28.12.2021 tarihleri aralığında gerçekleştirebileceklerdir.

tarim-bakanligi-7-personel-alimi.jpg

Tarım ve Orman Bakanlığı Bilişim Personeli Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Bakanlık bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli bilişim personeli alımı için adaylar belirtilen tarihlerde başvurularını e-devlet Tarım ve Orman Bakanlığı - Kariyer kapısı ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile veya bizzat müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Tarım Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. mad. belirtilen şartları taşımak,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübe sahibi olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Resmi Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.