Üniversite 121 Personel Alımı Başvuruları Başladı İkamet Yok!

Üniversite 121 Personel Alımı Başvuruları Başladı İkamet Yok!

Resmi Gazete de Yayımlandı. Sözleşmeli 121 Personel Alımı İlanı Yayımlandı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak.

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. Atatürk Üniversitesi 657 sayılı kanunun 4/B maddesi gereğince 121 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecektir.

Atatürk Üniversitesi 2021 Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi gazetede yayımlanan sözleşmeli 121 personel alımı ilanı yayımlandı. Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Veteriner Fakültesi Dekanlığı ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı bünyesinde sözleşmeli personel alımı. KPSS B puan türüne göre Yazılı ve sözlü sınav olmadan sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Erzurum Atatürk Üniversitesi Personel Alımı Resmi gazete de yayımlandı.121 Sözleşmeli alımına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 19 Kasım ile 3 Aralık tarihlerinde mesai saatlerinde başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

ataturk-121-soz-alimi.jpg

Atatürk Üniversitesi Erzurum Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar belirtilen başvuru tarihleri arasında başvuru yapmak istedikleri unvan için başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ve Veteriner Fakültesi Dekanlığı ilgili birimlerine yapacaklardır.

Erzurum İş İlanları Atatürk Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

  • Türk Vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından mahrum olmamak.
  • Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ve devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek subay olarak yapmış olmak.
  • 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı olmamak.
  • Lise mezunları için 2020 KPSS (P94), Ön Lisans mezunları için 2020 KPSS (P93) puanı, Lisans mezunları için 2020 KPSS (P3) puanı esas alınacaktır.
  • Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.
  • SGK' dan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birim belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.
  • Başvuru Kılavuzunda belirtilen özel şartları taşımak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.