Hastane ve Üniversite İkamet Yok KPSS 60 Puanla 96 Memur Alımı Yarın Son

Hastane ve Üniversite İkamet Yok KPSS 60 Puanla 96 Memur Alımı Yarın Son

Kırıkkale Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda ikamet şartsız 81 şehirden başvuru ile 9 unvanda 96 memur alınacağı açıklanmıştı. KPSS 60 puanla alınacak adaylar için başvuru yarın sona eriyor.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Kırıkkale Üniversitesi ve Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu 9 unvanda 96 memur alınacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kırıkkale Üniversitesi/Hastanesi personel alımında başvuru son günü ve şekli.

Başvurular yarın (21 Kasım 2022) sona ermektedir. Adaylar başvurularını Kırıkkale Üniversitesi internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Kırıkkale Üniversitesi/Hastanesi personel alımında kadro ve satı dağılımı.

40 Hemşire, 2 Psikolog, 6 Röntgen Teknisyeni, 2 Laborant, 1 Sağlık Teknikeri, 5 Diğer Sağlık Personeli, 21 Temizlik Görevlisi, 1 Şoför, 18 Güvenlik Görelisi alınacaktır:

Hemşire kadrosu için Hemşirelik Lisans mezunu olmak, 2022 yılı KSPS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Psikolog kadrosu için İlgili Lisans mezunu olmak, 2022 yılı KSPS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Röntgen Teknisyeni, Laborant, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli kadroları için İlgili bölüm Önlisans mezunu olmak, 2022 yılı KSPS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Temizlik Personeli kadrosu için En az Lise mezunu olmak, 2022 yılı KSPS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Şoför kadrosu için En az Lise mezunu olmak, En az 5 yıllık E sınıfı ehliyete ve SRC1 belgesine sahip olmak, 2022 yılı KSPS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için En az Lise mezunu olmak, 2022 yılı KSPS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, Geçerlilik süresinin dolmasına en az 3 ay kalmış özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.