Metro İstanbul Sürekli Kadrolu Şef Ve Müdür Personel Alımı İkamet Yok

Metro İstanbul Sürekli Kadrolu Şef Ve Müdür Personel Alımı İkamet Yok

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda kadrolu personel alımı yapılacak açıklanmıştır. Personel alımında Aleyna için ikamet şartı olmadığından ülke geneli başvuru yapılabilmektedir.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi web sitesinde yaylalar yıllara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Metro İstanbul A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu personel alınacaktır. Alacak personeller Şef müdür gibi pozisyonlarda istihdam edilecektir.

Metro İstanbul personel alımı için başvuru şekli ve suresi.

Adaylar başvurularını 15 Ekim 2022 tarihine kadar büyükşehir belediyesi kariyer sayfası genel başvuru alanına elektronik olarak yapacaklardır.

Metro İstanbul hangi kadroda kaç personel almaktadır.

1 Eğitim Şefi, 1 İdari İşler Şefi, 1 İdari İşler Müdürü ve 1 Risk Yönetim Şefi alınacaktır.

Eğitim şifre alımı için Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler sosyal bilimler iletişim ve psikoloji ve benzeri gibi bölümlerden mezun olmak, Eğitim ve gelişim alanında en az 5 yıl ve bunun 3 yılı yönetici pozisyonda çalışmış olmak, LMS Platformu yönetiminde teknik bilgiye sahip ve sistemlerinin geliştirilmesinde deneyimli olmak, Diksiyonu düzgün ve hitabet yetkisine sahip olmak, Office programlarını ileri seviyede kullanabilmek.

İdari işler şefi alımı için Lisans mezunu olmak, İdari işler alanında en az 5 yıl ve bunun 3 yılı yönetici pozisyonda çalışmış olmak, Diksiyonu düzgün ve hitabet yetisine sahip olmak, Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmak.

İdari işler müdürü alımı için Lisans mezunu olmak, İdari işler alanında en az 10 yıl ve bunun 5 yılı yönetici pozisyonda çalışmış olmak, Diksiyonu düzgün ve hitabet yetisine sahip olmak, Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmak..

Risk Yönetim şefi alımı için Üniversitelerin işletme ekonomi kamu yönetimi iktisat maliye ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Risk yönetimi iç kontrol ve İç Denetim konusunda en az 5 yıl deneyimli olmak, Uluslararası risk yönetimi standartlarına ve uygulamalarına hakim olmak, Tercihen Finans ve bankacılık deneyimine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.